>
>
Apartmani Nikmil Bar- Šusanj

Apartmani Nikmil Bar- Šusanj

Žukotrlica bb, Bar, Crna Gora

Najpopularniji sadržaji

usluga prevoza
besplatan parking
internet
prostor za pravljenje roštilja
iznajmljivanje automobila
besplatan WiFi
klima-uređaj
usluga prevoza od/do aerodroma (besplatno)

Raspoloživost

Odaberite datume da biste videli cene

Dolazak - Odlazak

Gosti i sobe

2 Odrasli 0 Deca - 1 Soba
Studio sa Pogledom na Planinu
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 1
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 2
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 3
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 4
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 5
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 6
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 7
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 8
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 9
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 10
Gostiju: 2
BedRoom
1 x Kauč na razvlačenje (Različitih veličina)
1 x Veliki (king size) (širok 151-180 cm)
Saznajte više o sobi:
Na raspolaganju su vam dva kreveta.
Studio sa Pogledom na Planinu
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 1
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 2
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 3
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 4
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 5
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 6
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 7
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 8
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 9
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na Planinu - 10
Gostiju: 3
BedRoom
1 x Ekstra veliki bračni (super king size) (širok 181-210 cm)
1 x Kauč na razvlačenje (Različitih veličina)
Saznajte više o sobi:
The unit offers 2 beds.
Studio sa Pogledom na More
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na More - 1
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na More - 2
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na More - 3
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na More - 4
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na More - 5
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na More - 6
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na More - 7
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na More - 8
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na More - 9
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na More - 10
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na More - 11
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na More - 12
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Studio sa Pogledom na More - 13
Gostiju: 3
BedRoom
1 x Ekstra veliki bračni (super king size) (širok 181-210 cm)
1 x Kauč na razvlačenje (Različitih veličina)
Saznajte više o sobi:
Na raspolaganju su vam dva kreveta.
Apartman Tipa "Suite" sa Pogledom na Planine
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Pogledom na Planine - 1
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Pogledom na Planine - 2
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Pogledom na Planine - 3
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Pogledom na Planine - 4
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Pogledom na Planine - 5
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Pogledom na Planine - 6
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Pogledom na Planine - 7
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Pogledom na Planine - 8
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Pogledom na Planine - 9
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Pogledom na Planine - 10
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Pogledom na Planine - 11
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Pogledom na Planine - 12
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Pogledom na Planine - 13
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Pogledom na Planine - 14
Gostiju: 5
BedRoom
1 x Ekstra veliki bračni (super king size) (širok 181-210 cm)
BedRoom
3 x Kauč na razvlačenje (Različitih veličina)
Saznajte više o sobi:
The unit offers 4 beds.
Apartman Tipa "Suite" sa Bračnim Krevetom (Queen-size) i Pogledom na More
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Bračnim Krevetom (Queen-size) i Pogledom na More - 1
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Bračnim Krevetom (Queen-size) i Pogledom na More - 2
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Bračnim Krevetom (Queen-size) i Pogledom na More - 3
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Bračnim Krevetom (Queen-size) i Pogledom na More - 4
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Bračnim Krevetom (Queen-size) i Pogledom na More - 5
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Bračnim Krevetom (Queen-size) i Pogledom na More - 6
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Bračnim Krevetom (Queen-size) i Pogledom na More - 7
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Bračnim Krevetom (Queen-size) i Pogledom na More - 8
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Bračnim Krevetom (Queen-size) i Pogledom na More - 9
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Bračnim Krevetom (Queen-size) i Pogledom na More - 10
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Bračnim Krevetom (Queen-size) i Pogledom na More - 11
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Bračnim Krevetom (Queen-size) i Pogledom na More - 12
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Bračnim Krevetom (Queen-size) i Pogledom na More - 13
  • Apartmani Nikmil Bar- Šusanj - Apartman Tipa "Suite" sa Bračnim Krevetom (Queen-size) i Pogledom na More - 14
Gostiju: 6
BedRoom
1 x Kauč na razvlačenje (Različitih veličina)
BedRoom
2 x Za jednu osobu (širok 90-130 cm)
1 x Ekstra veliki bračni (super king size) (širok 181-210 cm)
Saznajte više o sobi:
The unit offers 4 beds.

Okolina objekta

Plaže u okolini
Plaža Topolica
2.2 km
Šušanjska plaža
1.4 km
Crvena plaža
2.4 km
Plaža Črvanj
2.7 km
Plaža Ratac
3.1 km
Restorani i kafići
Bracera
2.7 km
Kutak
2.2 km
Bar Restorant Çeliku
33 km
Green Mill
2.5 km
Najbliži aerodromi
Aerodrom Tivat
58 km
Aerodrom Podgorica
41 km
Javni prevoz
Bar
3.6 km
Šušanj
1000 m

Usluge - Apartmani Nikmil Bar- Šusanj

Usluge
  • prevoz od/do aerodroma
  • usluga pranja veša
  • iznajmljivanje automobila
  • usluga prevoza (besplatna)
  • usluga prevoza (uz doplatu)
  • automat za prodaju pića
  • usluga prevoza od/do aerodroma (uz doplatu)
  • usluga prevoza
Dvorište
  • bašta
  • terasa
  • sadržaji za pravljenje roštilja
  • terasa za sunčanje
  • piknik prostor
Parking
  • parking
  • besplatan parking
  • parking u okviru objekta
  • privatan parking
Opšte
  • porodične sobe
  • zabranjeno pušenje u celom objektu
  • klima-uređaj
  • WiFi u celom objektu
Internet
  • internet
  • WiFi
  • besplatan WiFi
Aktivnosti
  • uz plažu
  • plaža
Prevoz
  • prevoz od aerodroma
  • prevoz do aerodroma
Čistoća i dezinfekcija
  • Upotreba sredstava za čišćenje koja su delotvorna protiv korona virusa
  • Smeštaj se dezinfikuje između boravaka
Bezbednost
  • Osoblje se pridržava svih sigurnosnih protokola koje propisuju lokalni organi vlasti

Pravila boravka

Dolazak:
11:30
Odlazak:
10:30

Napisano sitnim slovima

Molimo vas da unapred obavestite smeštajni objekat o očekivanom vremenu dolaska. Napomenu možete da napišete u polju za posebne zahteve prilikom rezervisanja. Osim toga, objekat možete direktno da kontaktirate pomoću kontakt podataka navedenih u potvrdi rezervacije. Neophodna je naplata putem bankovnog transfera pre dolaska u smeštajni objekat. Nakon što rezervišete smeštaj, objekat će vas kontaktirati sa uputstvima.

Često postavljana pitanja

U koliko sati je prijava i odjava u Apartmani Nikmil Bar- Šusanj?

Prijava je od 11:30, a odjava do 10:30.

Koja je adresa objekta Apartmani Nikmil Bar- Šusanj?

Objekat se nalazi na adresi Žukotrlica bb, Bar, Crna Gora.

Koliko košta soba u Apartmani Nikmil Bar- Šusanj?

Cene u Apartmani Nikmil Bar- Šusanj počinju od €48 po noći.

Koje jezike govori osoblje na recepciji u Apartmani Nikmil Bar- Šusanj?

Apartmani Nikmil Bar- Šusanj zapošljava višejezično osoblje koje može komunicirati na Hrvatski, Ruski and Srpski.

Da li u blizini Apartmani Nikmil Bar- Šusanj postoje poznate znamenitosti ili prizori?

Lokalne atrakcije dostupne iz objekta uključuju Igraonica Fantazija (1.9 km), Šumice (950 m) and Plaža Veliki Pijesak (9.8 km), pružajući gostima više mesta interesovanja u dometu.

Koliko je Apartmani Nikmil Bar- Šusanj udaljen od centra grada?

Objekat je udaljen približno 1.8 km od centra grada.

Koje vrste soba mogu da se rezervišu u Apartmani Nikmil Bar- Šusanj?

Opcije smeštaja u apartman uključuju Studio, Studio sa Balkonom, Apartman sa Pogledom na More and Apartman.

Da li mogu besplatno da parkiram u Apartmani Nikmil Bar- Šusanj?

Besplatan parking u okviru objekta je dostupan za goste.

Da li Apartmani Nikmil Bar- Šusanj nudi transfer do aerodroma?

Apartmani Nikmil Bar- Šusanj nudi transfere do aerodroma uz dodatni trošak.

Koliko je najbliži aerodrom udaljen od Apartmani Nikmil Bar- Šusanj?

Aerodrom Podgorica se može stići na udaljenosti od oko 41 km.

Možda će vam se svideti

Vaše putovanje počinje ovde

Prijavite se i poslaćemo vam najbolje ponude